Invitasjon til ny tur med fjellgeitene fredag 15.10.21


Emne: Invitasjon til ny tur med fjellgeitene fredag 15.10.21

Invitasjon til ny tur med fjellgeitene fredag 15.10.21.

Ble gledelig overrasket over det store antall fjellgeiter som stilte til start sist fredag. «Noen kommer, noen går» så jeg håper på minst like god oppslutning nå kommende fredag!

Det ble foreslått å gå til kanonene, «Bateria de Cenizas», etter siste tur! Da blir det kanontur den 15.

Vi møtes på parkeringsplassen ved Grimangabygget senest kl. 1050 og drar i et minimum antall biler opp til parkeringsplassen der veien til Llano del Beal tar av fra veien til Portman. Det er et stykke opp i dalen gjennom La Manga Club.

Vi deler oss i to grupper, en for de som ikke føler seg så spreke og en for de som mener de tåler oppstigningen «monsterbakken». De mindre spreke går veien (grusvei) opp mens sprekingene går via Atamaria opp dalen forbi «hytta vår», opp «monsterbakken» og kommer inn på grusveien et stykke nedenfor kanonene. Alle går grusveien tilbake etter en pause med medbrakte forfriskninger.

Fredagslunsjen har jeg avtalt med Casa Blanca på blåstripa kl.1430.

Meny:

Fisk : Laks med saus. Pris 15 Euro.

Kjøtt: Snitsel. Pris 15 Euro.

Dessert (fruktcoctail eller karamellpudding (flan) og kaffe inkludert.

Vel møtt!! Hilsen Helge Ødegård. (tlf. +47 90058099).

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: