Sankthans-aften juni 2015 På La manga.


015 012 011 009

La noche de San Juan ble feiret med nydelig mat, godt drikke og hyggelig samvær på «nye» La Manga Norte. Bål så vi ikke så mye til denne lyse sommerkvelden, men stemningen ved langbordet var upåklagelig.
Det var en av klubbens faste medlemmer, Oddbjørn, som hadde tatt initiativet til festen og Illy (sorry men navnet er sikkert feil skrevet)på Norte tok utfordringen med å stelle i stand en fantastisk buffet.
Praten satt løst og ut på kvelden fikk endelig Rolf og Turid slippe til med karaoke. Som vi ser av bildene var de fleste av deltagerne kjente ansikter for klubbens medlemmer. Et flott arrangement som godt kan gjentas.

Knut Åge Hansen

Galleri | Dette innlegget ble publisert i Nyheter, Treff. Bokmerk permalenken.

1 svar til Sankthans-aften juni 2015 På La manga.

  1. Turid Hemsen sier:

    Veldig hyggelig at noen tar insative til Santhans fest. Hvordan fikk de vite om festen ? Fortsatt god sommer.😎

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s