La noche de San Juan ble feiret med nydelig mat, godt drikke og hyggelig samvær på «nye» La Manga Norte. Bål så vi ikke så mye til denne lyse sommerkvelden, men stemningen ved langbordet var upåklagelig.
Det var en av klubbens faste medlemmer, Oddbjørn, som hadde tatt initiativet til festen og Illy (sorry men navnet er sikkert feil skrevet)på Norte tok utfordringen med å stelle i stand en fantastisk buffet.
Praten satt løst og ut på kvelden fikk endelig Rolf og Turid slippe til med karaoke. Som vi ser av bildene var de fleste av deltagerne kjente ansikter for klubbens medlemmer. Et flott arrangement som godt kan gjentas.
Knut Åge Hansen
Veldig hyggelig at noen tar insative til Santhans fest. Hvordan fikk de vite om festen ? Fortsatt god sommer.😎